ŠKM Liptovský Hrádok0
Nedeľa 28. 03. 2020 o 14,00 hod.

B mužstvo : LIPT.ONDREJ - DOVALOVO LHB 0:2 (0:1)
Úvod -> Aktuality

Aj naše "B" mužstvo z Dovalova začalo svoju sezónu 2011/2012 v III.B triede LFZ počas predchádzajúpceho víkendu. Prvé kolo mu prisúdilo do cesty mužstvo z Liptovského Ondreja, kde po dobrom výkone zvíťazilo 2:0 a do tabuľky pripísali tak Dovalovčania prvé tri body. Nasledujúci víkend má "B"-čko voľný žreb, pretože v súťaži je nepárny počet účastníkov.

Štatistické údaje zo zápasu :

Góly : 0:1 Handrk J. (24.), 0:2 Hapčo (69.)

ŽK : Hudcovič (15.) , Klembara (80.) - obaja Dovalovo LHB

ČK : Husárik  (39.) - Lipotovský Ondrej

Rozhodovali
: Turac Jozef – Prončák Ján

Zostavy :

TJ Liptovský Ondrej
:  Borsík – Miškovec (79. Huba),  Uličný, Marko (46. Tolnay M), Stupka, Jančuš, Rády, Šimček, Tolnay J., Chlebo, Husárik

Dovalovo LH B
: Hudcovič – Krajč, Klembara, Matejko, Košík (60. Šintaj S.), Sajták T., Kuna, Krajč T., Handrk J.©, Hapčo (79. Švihra J.)

Hodnotenie zápasu očami trénera Dovalovo LHB : S novými posilami a novou chuťou do futbalu sme sa pustili do súpera z Liptovského Ondreja. Od začiatku sme diktovali tempo hry, súper bol nebezpečný z protiútokov. V 24. minúte sa podarilo Handrkovi prejsť celým stredom ihriska, vystrelil spoza 16tky, pričom lopta skončila v bránke. Musím však povedať staré známe, po strelení gólu sme opäť prestali hrať, z čoho sme mohli inkasovať, keď po strele Chleba, náš brankár vyrazil loptu na tyč. Potom prišlo nezmyselné napadnutie Husárika na nášho Košíka za čo bol následne vylúčený. Druhý polčas sme súpera tlačili, ale podarilo sa nám skórovať už len raz a to utešenou strelou Hapča. Škoda nevyužitých príležitostí, keď až 8krát sme doslova nastrelili brankára, ktorý bol z pohľadu domácich asi najlepší hráč Liptovského Ondreja.