NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS
FK Rakytovce
ŠKM Liptovský Hrádok
Nedeľa 28. 03. 2020 o 15,00 hod.
POSLEDNÝ ZÁPAS
odkaz na novinku
DORAST
1.OFC Liptovské Sliače0
ŠKM Liptovský Hrádok0
Nedeľa 28. 03. 2020 o 14,00 hod.

B mužstvo + Športový deň v Dovalove
Úvod -> Aktuality

ŠPORTOVÝ DEŇ  V DOVALOVE

V Dovalove na futbalovom štadióne trávniky sa za pomoci poslancov a výborov mesta Liptovský Hrádok uskutočnil športový deň, na ktorom si prišli na svoje všetky vekové kategórie. 
Športový deň začal priateľským futbalovým zápasom dorastu ŠKM LH Dovalovo B s rovesníkmi z Hýb. V tomto stretnutí prehrali naši zverenci 1:3, keď za nás strelil gól Michal Majerčík. Potom sa už ujali dalšieho programu naše pani učiteľky vedené poslankyňou za Dovalovo pani Libušou Števčekovou. Hlavne deti sa zapojili do súťaží ako hádzanie šuškami do vedier na vzdialenosť, beh vo vreci ako aj v gumených čižmách, preťahovaním lana, kde sa zapojili aj rodičia. Cenou boli zamozrejme sladkosti ako aj špeciálne vyrobené medaily pre tieto súťaže. Pre dospelých tu bola súťaž v hádzaní vidiel kde zvíťazil Jozef Handrk pred Marekom Hudcovičom.

 Potom sa začal miniturnaj troch mužstiev ktoré si poskladali futbalisti z Dovalova. Prišla vhod prestávka v súťažim, takže si mohli zahrať všetci z Béčka a samozrejme ich doplnili starí páni, ktorí niekedy hrávali futbal v Dovalove, ako aj mladí chalani z Dovalova. Hralo sa 2x20 minút, každý s každým. Turnaj vyhrali starí páni vedení Ľubomírom Šintajom. Medzi zápasmi nás prišli pozrieť policajti a požiarnici z Liptovského Hrádku, policajti ukázali ako sa fúka do drégera, povozili deti na policajnom aute, požiarnici zasa nafúkali penu na ihrisko ... no väčšiu zábavu ste ani nazažili, do peny sa hádzali mladí starí, no proste všetci. Na koniec všetko vyvrcholilo tombolou a zábavou kde sa účastníci zabávali až kým nás neodohnal z ihriska hustý dážď.
 

Ešte raz patrí vďaka všetkým, ktorí sa na organizácii tohoto podujatia podieľali, veríme že na budúci rok sa stretneme opäť na takomto športovom dni.

Video z tejto akcie si môžete pozrieť : tu 


Priateľské futbalové zápasy ŠKM L. HRÁDOK DOVALOVO B 

31.7.2011 nedeľa o 17:00   

ŠKM L.Hrádok Dovalovo B - ŠKM L. Hrádok dorast  4:2 

Góly: Peter Hapčo 2x, Jozef Handrk 2x – Martan, Hudáček)

10.8.2011 streda  o 17:00

ŠKM L.Hrádok Dovalovo B - ŠKM L. Hrádok dorast  6:3

Góly: Peter Hapčo, Jozef Handrk, Michal Švihra, Blerim Lama 3x  – Martan, Slavník, Hudáček)


autor: Jančuška