ŠKM Liptovský Hrádok0
Nedeľa 28. 03. 2020 o 14,00 hod.

A mužstvo : FK PREDMIER - ŠKM LIPT.HRÁDOK 5:0 (2:0)
Úvod -> Aktuality

V druhom kole sa naše mužstvo predstavilo na ihrisku v Predmieri. Chalani nastúpili na ihrisko "priamo z autobusu" a bez riadnej rozvičky to bolo hneď vidieť. Začiatok nám vôbec nevyšiel a už v 12. minúte viedli domáci 2:0. Domáci mali hru pod kontrolou a predovšetkým V.Luhový zamestnával našu obranu. Úvod druhého polčasu patril spomínanému V.Luhovému, ktorý v priebehu 13-tich minút pochoval naše šance na úspešný výsledok a hatrickom upravil skóre na konečných 5:0. Domáci vyhrali zaslúžene, keď nás predčili vo všetkých činostiach. Dúfajme, že v blížiacu sa nedeľu sa naši chlapci rehabilitujú svojim výkonom na domácom ihrisku proti kvalitnému súperovi z Belej-Dulíc. Srdečne Vás na tento zápas 3.kola IV.ligy srdečne pozývame!

Štatistické údaje zo zápasu :

Góly : 1:0 Marek Bajza (5.), 2:0 Martin Šimoník (12.), 3:0 Vladimír Luhový (50.),
4:0 Vladimír Luhový (57.),  5:0 Vladimír Luhový (63.)

ŽK : Lukáš Žiška (89.) - ŠKM Lipt.Hrádok

Divákov :

Rozhodovali : Martin Dvorštiak (Pavol Baranček, Tibor Paňko)

Delegát stretnutia : Jozef Kucka

Zostavy
:

FK Predmier : Uríček R. - Daníšek J. (61. Kmecík M.), Kluš T. (73. Tomaník J.), Šimoník M., Sluka Š., Bajza M., Pobijak P., Šimoník J., Luhový V., Sluka B.  „C“, Súkeník J. (13. Bednár F.)

ŠKM LH : Kubiš M. (46. Krištof B.) -
Rácheľ J., Švihra M. (86.  Števček R.) Žiška L., Ondris M. - Gajdoš T., Žufaj Ma. „C“, Rezník A., Fronko M. - Žufaj Mi., Hudec L. (60. Handrk J.)

Hodnotenie zápasu
Cibuľa Pavel st. - hlavný tréner mužstva :
Po úspešnom vstupe do novej sezóny sme chceli ukoristiť nejaký bodik aj v Predmieri. No domáce mužstvo sa s našim zámerom veľmi rýchlo vysporiadalo a dvoma rýchlymi gólmi  dalo našim hráčom najavo, že prekvapenie sa konať nebude. Dôslednou, celoplošnou agresívnou hrou si domáci vypracovali množstvo šancí z ktorých 5 skončilo v našej sieti. Domáci nás predčili vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zvíťazili.