TJ Sokol Liesek 0
Nedeľa 31. 03. 2019 o 10,00 hod.

Dorast : ŠK TVRDOŠÍN - ŠKM LIPT.HRÁDOK 5:2 (2:1)
Úvod -> Aktuality

Svoju premiéru si v novom ročníku odbili aj naši dorastenci v 2.kole a to na ihrisku nováčika súťaže v Tvrdošíne, keď zápas 1.kola proti Stráňavám bol preložený na základe rozhodnutia SsFZ na 1.9.2011 o 14:30. Vo vyrovanom zápase, v ktorom obrana ŠKM hrala v značne pozmenenej zostave využili domáci na strelenie piatich gólov. Domáce mužstvo sa prezentovalo počas celého zápasu tvrdou hrou. Škoda štvrtého vlastného gólu v našej sieti, ktorý bol zlomovým pre ostatný priebeh zápasu. Už v najbližsiu sobotu si chalani budú môcť pripísať prvé tri body do tabuľky, keď na domácom ihrisku pri Belej privítame mužstvo FK Predmier.

Štatistické údaje zo zápasu :

Góly : 1:0 Filip Janček (8.), 2:0 David Tješ (29.), 2:1 Marek Martan (38.), 3
:1 Juraj Maslo(53.), 3:2 Martin Števček (58.), 4:2 Juraj Maslo (76.), 5:2 Juraj Balun (83.)

ŽK : Miloš Paštrnák (20.), Marek Martan (87.) - obaja ŠKM Lipt.Hrádok

Divákov :

Rozhodovali : Marek Remeň -  Jaroslav Tutura

Zostavy :

ŠK Tvrdošín : Lofaj T. - Dreveňák M. (Balun J.), Gregorec M., Pňaček P. „C", Pikna Ľ., Bača M., Vrana K., Gregorec M., Tješ D., Maslo J., Jan

ŠKM LH : Jurík L. (53. Jakubčo J.) - Gazsi T. (17. Tekeľ R.), Hliničan R., Majzlík J., Chomo M., Forgáč J., Paštrnák M.
„C“, Števček M., Kudláček V., martan M., Hudáček R. (46. Žufaj Mi.)

Hodnotenie zápasu
Mihok Ivan - vedúci mužstva mužstva :
Úvod tvrdého zápasu z domácej strany vyšiel hostiteľovi z Tvrdošína, ktorý sa už v 8. min ujal vedenia lacným gólom z 30m. Naša obrana hrala v úplne novom zložení, keď iba R.Hliničan bol klasickým obrancom. Do konca prvého polčasu, aj počas prietrže mračien, to však bola vyrovnaná partia keď obe mužstvá pridali po jednom góle. V úvode druhého polčasu pridali domáci tretí gól, na ktorý sme hneď v zapätí odpovedali gólom Števčeka. Mali sme hru pod kontrolou až prišiel vlastný gól R.Tekeľa, ktorý nás poslal do kolien. O pár minút pridali domáci ďalší gól a bolo po zápase.