Nedeľa 28. 03. 2020 o 14,00 hod.

D O R A S T
Úvod -> Aktuality

ŠKM LH – FK Predmier  5-0 (3-0)

Góly : 1:0 Gecelovský (4.), 2:0 Hliničan (13.), 3:0 Gecelovský (29.), 4:0 Gejdoš (72.),

5:0 Stano (81.)

ŠKM LH :  Števček – Lauko, Hliničan, Tekel, Stano - Slavník (70. Malejka), Račko (46. Bartoš), Chomo,
Kudláček – Gecelovský, Gejdoš

Počas celého zápasu, ktorý sa hral za úmorného tepla, sme mali hru pod kontrolou
a o výsledku sme rozhodli už v prvom polčase. V 4.min. sa individuálne presadil na ľavej
strane Stano a jeho presný a prudký center usmernil do sita Gecelovský - 1:0. V 13.min.
zahral Stano výborne nacvičený rohový kop na zadnú tyč, kde si dobre nabehol Hliničan
a hlavou skóroval 2:0. V 29.min. Lauko založil rýchlu krídelnú akciu na Slavníka a jeho
následný center z pravej strany Gecelovský premenil – 3:0
V druhom polčase tempo hry upadlo. Až v 70.min sa postaral o rozruch Kudláček, ktorý
po peknej individuálnej akcií vystrelil spoza šestnástky a jeho bomba opečiatkovala tyč.
Odrazenú loptu hlavičkoval Gecelovský len ponad bránu. V 72.min po pravej strane unikol
Bartoš a jeho center opäť Gecelovský hlavičkoval len do brvna, no odrazenú loptu pohotovo
a presne zakončil Gejdoš – 4:0. Na konečných 5:0 upravil krásnou strelou z 25 metrov dobre