ŠKM LH – Lietavská Lúčka 3-0 (1-0)

Góly : 1:0 Babic (17.), 2:0 Žufaj (48.), 3:0 Babic (70.)

ŽK : Olejár, Janiga

Zostava ŠKM LH : Kačalka – Rácheľ (64.Holbus), Olejár, Hoško, Janiga – Žiška (76.Sajták), Dzuriak, Bella, Rezník (84.Cibula) – Babic, Žufaj

Po predchádzajúcich nepresvedčivých výkonoch naše mužstvo dôležitý zápas zvládlo k spokojnosti a celý zápas bolo jednoznačne lepším mužstvom. Prvá veľká šanca za zrodila v 14.min, keď rohový kop zahrával Rezník, ale Babic sa len zastreľoval. V 17 min. Hoško našiel krížnym pasom Žufaja, jeho strelu ešte brankár Chupaň vyrazil, no na dorážku Babica bol už krátky – 1:0. O tri minúty sa mohol zapísať do streleckej listiny opäť Babic, ale Chupaň jeho koncovku vytlačil na roh. V 29 min. z ojedinelej akcie hostí na rohu 16-tky nešťastne fauloval Olejár. Nariadenú 11-tku však Kačalka bravúrne chytil. Od tohto momentu sme pridali na dôraze a úplne ovládli ihrisko.

V druhom polčase nás upokojil mladý Žufaj. Ten v 48 min. stredom obišiel oboch stopérov a popod vybiehajúceho brankára zvýšil na 2:0. V 65 min. sa previedol tiež Žiška. Najprv po individuálnej akcií vystrelil nad bránu a následne do vyloženej šance prihrával Babicovi, ktorý tesne minul. V 70 min. bol už ale presný. Po Dzuriakovej nahrávke prešiel dvoch hráčov hostí a umiestnenou strelou k žrdi upravil na
konečných 3:0!