odkaz na novinku
ŠK TVRDOŠÍN - ŠKM LH
Úvod -> Aktuality

TVRDOŠÍN - ŠKM LH 3-2 (2-2)

Góly : 1:0 Zboroň (8.); 1:1 Babic (9.); 1:2 Babic (24.); 2:2 Zboroň (42.); 3:2 Kubala (62.)

Zostava ŠKM LH :

Kačalka – Rácheľ (72.Rezník), Olejár, Hoško, Janiga - Žufaj (30.Sajták (48.Holbus)), Šupej,
Dzuriak, Žiška - Bella, Babic

Na mokrom teréne videli diváci obojstranne rýchly útočný futbal. Od začiatku sa domáci presadzovali hlavne po našej pravej strane. V 8 min. práve odtiaľ Zboroň obstrelovačkou spoza 16-tky otvoril skóre – 1:0. Odpoveď nedala dlho čakať a o minútu, po rýchlej kombinácií Dzuriaka s Bellom, sa k lopte dostal s chuťou hrajúci Babic, ktorý prudkou prízemnou strelou vyrovnal – 1:1! Domáci mali častejšie loptu na svojich kopačkách, no v ich najväčšom tlaku v 24 min. ušiel do brejku Babic a nezadržateľne skóroval – 1:2! Zlomový moment zápasu prišiel v 33.min, keď krížnu nahrávku Dzuriak šikovne prepustil na z hĺbky
poľa vybiehajúceho Babica. Toho ale v samostatnom nájazde na bránu domácich zrušil nepochopiteľný verdikt postranného rozhodcu. Náš dvojgólový náskok by domácich určite poriadne zmrazil. Keď pred polčasom šancu domácich premenil Zboroň a našu nepremenil Bella, karta sa začala obracať. V druhom polčase mal dve gólovky na kopačke ešte Babnič, no neuspel. Ostatné brejky zamával postranný rozhodca. Pre dobre hrajúcich domácich strhol víťazstvo Kubala.

autor: Mydliar, Hanula