ŠKM LH – Attack Vrútky 3-0 (1-0)

Góly : 1:0 Žufaj (30.), 2:0 Žufaj (46.), 3:0 Babic (49.)

Zostava ŠKM LH :

Smieška – Hoško, Olejár, Šupej, Janiga (85.Rácheľ) – Rezník (78.Holbus), Žiška, Dzuriak, Bruk – Babic, Žufaj (80.Cibula)

Na súpera zo štvrtého miesta sme sa dobre pripravili a zápas sme zvládli k spokojnosti divákov. Pozornú obranu hostí načal až po polhodine hry mladý Žufaj, keď nestačili na jeho rýchlosť a tečovanú strelu z 25 metrov nedotiahol Veselovský. O všetkom rozhodol vydarený vstup do druhého polčasu. Výborne hrajúci Dzuriak technickým oblúčikom vysunul strelecky disponovaného Žufaja a ten nezaváhal ani druhýkrát -2:0! O tri minúty založil akciu na pravej strane Hoško, Rezník odcentroval na zbiehajúceho Bruka, ktorý vycvičil obranu a jeho gólovú nahrávku usmernil do prázdnej brány Babic – 3:0! Do streleckej listiny sa potom mohli zapísať ešte Bruk, Babic a Žiška, ale hostí podržal dobre chytajúci Veselovský.

autor: Mydliar, Hanula