TJ Sokol Liesek 0
Nedeľa 31. 03. 2019 o 10,00 hod.

ŠK Kremnička - ŠKM LH 3-2 (2-1)
Úvod -> Aktuality

Góly: 0:1 Babic (10.); 1:1 Laksík (24.); 2:1 Ševčík (28.); 3:1 Borek (51.vlastný gól); 3:2 Šupej (82.)

ŽK: Babic

ČK: Babic (31. po druhej ŽK)

Zostava ŠKM LH :

Stančák– Sajták, Šupej, Rakučiak Holbus (53.R.Žiška) – Kovalčík, Borek (56.L.Žiška) - Almaský, Blaščík (77.Cibula), Babic - Sršeň

Do zápasu sme vstúpili aktívne a v 10.min sme sa ujali vedenia, keď po odrazenej Kovalčíkovej strele sa k lopte na hranici 16-tky dostal Babic a trafil presne k žrdi. Domáci však ešte do polčasu svojim dôrazom otočili skóre po našich individuálnych chybách. V 30.min bol vylúčený domáci Kamenský, no rozhodca svoj verdikt  kompenzoval a vymyslenú druhú ŽK dal aj Babicovi. Do druhého polčasu sme išli odhodlaní vyrovnať, no vlastný gól Boreka nás obral o lepší výsledok, keď v 82. hlavičkou po rohovom kope L.Žišku už len znížil Šupej.

autor: Mydliar