ŠKM LH – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3-1 (0-1)

Góly: 0:1 Pagáč (38.); 1:1 Sršeň (58.); 2:1 Šupej (75.); 3:1 Almaský (89.)

ŽK: Hoško, Šupej

Zostava ŠKM LH :
Kačalka – Sajták, Hoško, Šupej, Rakučiak – Holbus (86.R.Žiška), Kovalčík, Borek, Almaský –
Blaščík, Sršeň (89.R.Tekel)

Z hľadiska psychiky to bol ťažký zápas, ktorý sa pre nás nevyvíjal dobre. V 38.min dostal nahrávku z ľavej strany hosťujúci Pagáč a na jeho tečovanú strelu Kačalka nezareagoval – 0:1! Vyrovnať mohol tesne pred polčasom Šupej, ale jeho hlavička skončila nad bránou. V druhom polčase sme takticky zariskovali. Vysokým pressingom sme pritlačili súpera a v 58.min po Rakučiakovej centrovanej lopte hlavičkou vyrovnal Sršeň – 1:1! Do vedenia nás o tri minúty mohol posunúť Borek, ale samostatný nájazd na Šusteka nezakončil presne. V 74.min vnikol do súperovej 16-tky Blaščík a po ukážkovej kľučke bol faulovaný. Nariadenú penaltu Šupej premenil - 2:1! Zápas ukončil svojou technickou parádičkou Almaský, keď sa do gólu prekľučkoval cez dvoch obrancov a brankára - 3:1!

5)   ŠKM Liptovský Hrádok           7            4     0     3          17 : 14            12         - 3

autor: Mydliar