NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS
ŠKM Liptovský Hrádok
FK Čadca
Sobota 30. 03. 2019 o 15,00 hod.
POSLEDNÝ ZÁPAS
FTC Fiľakovo 3
ŠKM Liptovský Hrádok 1
GÓL: Hazrolli
odkaz na novinku
DORAST
ŠKM Liptovský Hrádok0
TJ Sokol Liesek 0
Nedeľa 31. 03. 2019 o 10,00 hod.

A mužstvo : OŠK LUDROVÁ - ŠKM LIPT.HRÁDOK 3:1 (1:1)
Úvod -> Aktuality

V predposlednom 25.kole sme zavítali na pôdu OŠK Ludrová. Po vyrovnanom prvom polčase, sme nakoniec prehrali s domácim tímom 3:1. O jediný náš úspech sa pričinil Peťo Gavenčiak, ktorý si upevnil prvé miesto v internej tabuľke strelcov ŠKM, keď súperovu bránku rozvlnil 11 krát v tejto sezóne. 

Štatistické údaje zo zápasu :

Góly : 0:1 Peter Gavenčiak (8.), 1:1 Miroslav Láclavík (34.), 2:1 Haspra Ján (64.), 3:1 Miroslav Láclavík (85.)

ŽK : neboli

Divákov : 150 

Rozhodovali : Rastislav Staškovan (Ján Súhrada, Michal Očenáš)

Delegát stretnutia : Ján Kmoško

Zostavy :

OŠK Ludrová : Žiaran J. – Pash M., Krivoš M., Novák T., Pekala M. – Pavol M., Milan M., Láclavík M. (89. Apolenár P.), Timuliak A. (85. Gejdoš F.) – Ena A. „C“, Haspra J.

ŠKM LH : Golis T. (64. Šintaj M.) - Ráchel J., Švihra M., Odlevák M. - Žufaj Ma. „C“ - Rezník A., Žiška L., Janiga T. (46. Jurák R.) - Sajták M. (69. Žufaj Mi.), Gavenčiak P., Ľalík J.

Hodnotenie zápasu očami trénera 
Mydliar Eduard - hlavný tréner : Pre domácich existenčný zápas sme začali excelentne. Po ukážkovej akcií na jeden dotyk, presne a prudko zacentroval Žiška na nabiehajúceho Gavenčiaka, ktorý sa nepomýlil – 0:1. Počas celého zápasu sme mali „opticky“ navrch, dobre sme kombinovali, ale ďalšie šance sme už nedokázali využiť. Mrzia hlavne dve vyložené, ktoré spálil Ľalík. To v konečnom dôsledku rozhodlo aj o výsledku. Domáci nám predviedli, čo znamená dôraz v koncovke, kde sme my úplne „vybuchli“.


autor: Jančuška