ŠKM Liptovský Hrádok – TJ Pribylina     8 : 3  (1:1)

Sobota 07. 02. 2015 čas:16,30 hod. na umelej tráve v Liptovskom Mikuláši

Zostava ŠKM LH:

Kačalka /45.min Duchovný/- Sajták - Hoško/45.min Kiník/ - Hliničan - R.Žiška – Račko/45.min Jakuba/ - L.Žiška – Blaščík – Mjartan/45.min Kovalčík/ – Sczepaniak/
20.min Babic/ - Cibuľa

Pre zranenia a chorobu nezasiahli: Rácheľ, Šupej, Rakučiak

Pracovné povinnosti: Borek, Baďo

Góly: Babic 3x,Cibuľa 3x,Blaščík,Žiška L.

Prvý polčas zápasu sa niesol v znamení územnej prevahy nášho mužstva. Hostia v 1.polčase hrozili najmä z brejkov a jeden s nich sa im podarilo premeniť v 20.min 0-1. Domáce mužstvo ale po strelenom
góle zvýšilo aktivitu a do šance sa postupne dostali Cibuľa , Babic , Račko ale zostali nevyužité. V 25.min domáci kopali pokutový kop, ale Cibuľa ho nepremenil. Do polčasovej prestávky sa domácemu tímu podarilo vyrovnať Cibuľa 1-1. V 2.polčase urobil tréner viaceré zmeny a domáci svojim tlakom ukázali rozdiel súťaží, keď sa ešte gólovo presadili Babic 3x,Cibuľa 2x,Blaščík ,Žiška Lukáš.

autor: Hanula,