MFK TATRAN Liptovsky Mikulas – ŠKM Liptovský Hrádok UT LM   7 : 1 (3:1)

Kovalčík(60.min Rakučiak) Lukáš Žiška /70.R.Žiška/ – Borek – Blaščík /75.min Račko/ –
Sczepaniak, Babic (65.min Cibuľa)

Pre zranenia a chorobu nezasiahli: Mjartan, Šupej, Jakuba,

Pracovné povinnosti: Kinik

Gól: Žiška Lukáš

Začiatok zápasu sa niesol za miernej prevahy domácich, keď ale hostia v 12min nevyužili prečíslenie Babicom z následneho brejku inkasovali na 1:0. O 2min. už bolo 2:0 keď sa na pravej strane uvolnil domáci útočník a križnou strelou prekonal hostujúceho brankára. Naše mužstvo aj naďalej hralo veľmi otvorený futbal a zásluhov bol gol na 2:1 po peknej akcii Sczepaniak, Žiška sa L.Ziska presadil lobom ponad vybiehajúceho brankára. Domáci ale o 5.min s rohu zvýšili na polčasových 3:1.
          V 2.polčase nastolo viacero zmien v domácom aj hosťujucom mužstve a skóre zvyšovali už len domáci. Pre naše muzstvo je výsledok až príliš krutý za predvedenú hru. Aj taký je futbal .
           Stretnutia je pre nás ponaučenim do ďalsej tvrdej práce.

autor: Antol, Hanula