ŠKM Liptovský Hrádok UT LM – FK Svit  4 : 4 (3:1)

Kačalka- Sajták(45.min R.Žiška)- Hoško – Hliničan – Ráchel – Kovalcik – Blašćík-
L.Žiška– Mjartan – Sczepaniak, Babic

Pre zranenia a chorobu nezasiahli: Rakučiak, Šupej, Jakuba,Račko

Pracovné povinnosti: Kinik, Borek, Cibula, Demko

Góly: Babic 3x,Sczepaniak

Zápas sa odohral za veľmi pekného slnečného počasia, ale domáce mužstvo potešilo hrou len prvý polčas. Zápas začali domáci veľmi dobre, keď v 3.min po nahrávke Babica Žiška. L prestreli z 5m bránu. V 9.min predviedli hostia peknú kolmú akciu ale Kačalka chytil. V 14.min už domáci išli do vedenia , keď pekne potiahol Kovalčik a našiel Babica 1:0. O 2.min hostia nevyužili vyloženu śancu do prazdnej brany. V 18.min krásna biliardova akcia Blašćík- Babic- Sczepaniak bola bravúrne zneškodnená brankárom hostí.V 26 a 27 min. dalšie krasne akcie Kovalcik, Blašcík neprekonali brankára hostí. V 32.min už ale brakár nestačil na peknú individuálnu akciu Sczepaniaka 2:0. V 35.min už bolo 3:0 ked sa presadil Babic.Hostia do polčasu ešte znížili na 3:1.Druhý polčas veľa futbalovej krásy nepriniesol zápas sa velmi vyhrotil a niektoré zákroky boli velmi tvrdé. Viac to prospelo hostom a domaci začali robit chyby v obranej činnosti . V 75.min hostia znizili na 3:2. Domaci este odskočili na dva goly v 84.min Babic 4:2 ! ! ! Ale ze sa dá stratit vyhraté stretnutie ukázali naši hráči za posledných 6.min. V 88.min hostia 4:3 a v 90.min 4:4.Dúfame že všetci hráči si zoberú ponaučenie , a na majstrovských stretnutiach sa takyto kolaps nestane.

autor: Antol, Hanula