Zostava ŠKM LH: Kačalka- Sajták- Hoško – Kinik – Ráchel – Kovalčík(80.min Žiška R.) – Almaský
M-Jakuba–Sczepaniak(73.min Jandzik)- Babic

Pre zranenia a chorobu nezasiahli: Rakučiak, Šupej, Mjartan,Hlinican,Borek,

Pracovné povinnosti: Blaščík,Cibula

Góly: Babic

Zápas medzi mužstavami ,ktoré sa veľmi dobre poznajú zo zápasov v 4.ligy mal veľmi dobrú kvalitu. Napriek veľkej maródke sme odohrali dobré stretnutie a počas zápasu sme boli lepším mužstvom. Už v 2.min prenikol cez stred obrany Sczepaniak a sám pred brankárom ho neprekonal. V 10.min Babic zakončoval strelu vedľa domácej brány. V 18.min strelu Almaského brankár len z námahou vyrazil pred seba, ale dorážka Sczepaniaka skončila vedľa brány. V 25,32,a 38 min šance Babica ,Sczepaniaka a opäť Babica zostali nevyźité. Hostia v prvom polčase pohrozili len raz keď v 40.min z 5m netrafili bránu. Napriek veľkému množstvu šancí v prvom polčase sa nám nepodarilo skórovať.
      Aj druhý polčas sme začali náporom, keď už v 47.min išiel sám na brankára Kovalčík ale neprekonal ho. V 50. min Babic po nahrávke Almaského, vnútri pokutového územia netrafil bránu. V 52.min sme sa už dostali do vedenia, keď Kovalčík potiahol po pravej strane a Babic sa nemýlil 0-1. V 60. min hostia nebezpečne vystrelili asi z 35 m. Od 70.min mierne prevzali iniciatívu, čoho následkom boli šance, prvú bravúrne ešte chytil Kačalka ako nájazd hostí, ale v 73. min kolmica za našu obranu a následné prečíslenie sa skončilo gólom 1-1. Ďaľšie šance Babica ,Jandzika a Almaského neskončili gólom, zápas sa skončil 1-1.

autor: Antol, Hanula