TJ Sokol Liesek 0
Nedeľa 31. 03. 2019 o 10,00 hod.

Kormanov pohár : MFK TATRAN LIPT.MIKULÁŠ - ŠKM LIPT.HRÁDOK 4:0 (3:0)
Úvod -> Aktuality

V poslednom kole Kormanovho pohára skupiny B sme cestovali ku lídrovi súťaže MFK Tatran Lipt.Mikuláš. Domáce mužstvo nastúpilo v plnej sile a tak nedali veľkú možnosť našim nádejam zabojovať o celkového víťaza Kormanovho pohára skupiny B. Po oduševnenom výkone sme podľahli domácemu Tatranu 4:0. Bola to jediná strata bodov v jarnej časti pohára. Predošetkým chcem v mene FO ŠKM Lipt.Hrádok poďakovať našim najmladším a realizačnému tímu žiakov za veľmi dôstojnú reprezentáciu nášho klubu a mesta Liptovský Hrádok. Druhé miesto je pre nás víťazstvom. Veríme, že o rok sa opäť pobijeme o celkového víťaza v Kormanovom pohári.

Hodnotenie zápasu očami trénera

Markech Baltazár - hlavný tréner :  K rozhodujúcemu zápasu о prvenstvo skupiny В, sme nastupovali bez dvoch hráčov zo základnej zostavy, ale ani to ostatných chlapcov neobralo o chuť podať čo najlepší výkon. V 7 min. zápasu sme strelili gól, ktorý nám rozhodca pre údajné postavenie mimo hry neuznal, no na druhej strane v 20 min. z dvojmetrového postavenia mimo hry uznal. Оbе situácie s nevôľou prijalo i obecenstvo, ktoré nás prišlo povzbudiť. Оbе situácie u сhlapсоv vyvolali rozhodenie koncentrácie а v prvom polčase sme dostali ďalšie dva góly. V druhom polčase sa chlapci vzchopili а mali sme i ďalšie tri gólové príležitosti, ale šťastie nám neprialo ich využiť'. Domáci strelením gólu v 52 min. stanovili konečný výsledok.

autor: Jančuška