TJ Sokol Liesek 0
Nedeľa 31. 03. 2019 o 10,00 hod.

Víkendový záver sezóny našich mládežníckych mužstiev
Úvod -> Aktuality

Uplynulý víkend ukončili svoju sezónu 2009/2010 aj naše mládežnicke mužstvá. Náš dorast opäť neodohral svoj majstrovský futbalový zápas 26.kola, pretože hosťujúce mužstvo Slovan Žabokreky na zápas nepricestovalo a tak už tretí krát v rade zvíťazili dorastenci kontumačne 3:0. Starší a mladší žiaci absolvovali svoje zápasy na domácom ihrisku proti mužstvám zo Sučian. Starší po zbabranom prvom polčase prehrali celkovo 1:4. Naopak mladší žiaci potvrdili svoju výbornú formu z posledných zápasov a zvíťazili jednoznačne 7:0.

Štatistické údaje zo zápasu :

Dorast : ŠKM Lipt.Hrádok - Slovan Žabokreky  3:0 kontumačne

Starší žiaci :  ŠKM Lipt.Hrádok - Tatran Sučany  1:4 (0:3)

Gól za ŠKM : Hudáček R.

Mladší žiaci :
ŠKM Lipt.Hrádok - Tatran Sučany  7:0 (5:0)

Góly za ŠKM :  Tóth J. 3, Kapitáň L. 2,
Kapitáň A., Nemec Z.

Hodnotenie zápasu očami trénera

St.žiaci - Frigmanský Pavel : Priebeh zápasu ovplyvnil gól súpera už v prvej minúte. Hostia mali v prvom polčase navrch. Boli dôraznejší, agresívnejší v osobných súbojoch, ktoré tím pádom vyhrávali. Kazili menej prihrávok a po našich chybách v obrannej činnosti nám do polčasu strelili tri góly. V druhom polčase sme hru vyrovnali a niektorých fázach hry sme mali miernu prevahu. Vypracovali sme si niekoľko sľubných príležitostí, ale nedotiahli sme ich do úspešného konca.

Ml.žiaci - Markech Baltazár : Do zápasu sme vstúpili raketovo, keď už v 5 min. sme viedli 2:0 а najviac nás potešilo strelecké prebudenie Tótha J., ktorý pridal i ďalší gól. Počas celého zápasu sme mali hernú prevahu, z ktorej rezultovali ďalšie zakončené gólоvé príležitosti. Výsledok sme mohli ešte prikrášliť, ale chlapci, ktorí končia v mladších žiakoch sa chceli predviesť а tak ich gólové príležitosti ostali nevyužité.

autor: Jančuška