Úvod -> Aktuality
ŠKM Liptovský Hrádok  - Tesla Stropkov  1: 0 (0:0)

Zostava SKM : Krivulčík ( Koleda , Valíček) – Moravčík – Kiník( Rakučiak) – Hoško –Ráchel (Tekeľ)  - Hajduk  - Borek – Baďo – Vrlik – Lovás – Cibuľa (Žiška)

Chýbali: Šupej, Podolský, Kasaj, Sajták, Bruk, Depta

Domáci začali lepšie , keď v 7.min išiel sám Lovás ale nedal. V 29.min Lovás z 5m vedľa. V 32.min z rohu hlavicka Bada vedľa .V 35.min akcia Lovás – Hajduk a hostia vykopávali z prázdnej brány . Hostia mali v prvom polčase jednu šancu v 39.min mieril vedľa Danko.

Druhý polčas mali domáci obrovský tlak , ale presadili sa iba raz a hneď nazačiatku v 48.min krásne potiahol Lovás nahral Hajdukovi a bolo 1-0. A teraz śance 52.minŽiška z rohu tesne vedľa. V 59.min Lovás nad. V 64.min mohli hostia vyrovnať ale strelu Demča vyrazil Koleda. V 65.min Lovás sám ale obranca vykopol
z prátdnej brány. V 68. min. Vrlík brvno . V 74, 76, 79, 81 Baďo, dva krát Lovas následne aj Borek obrovské śance. V 85.min domáce publikum stíhlo, keď hostia tiež nastrelili tyč a z jasného víťaztva mohla byť remíza.

autor: Antol,