ŠKM Liptovský Hrádok – OŠK Bešeňová  9 : 0 (3:0)

Zostava ŠKM LH: Krivulčík – Moravčík – Hoško – Šupej – Sajták – Hajduk – Podolský –Borek –
Kinik – Lovás Matej – Lovás Peter.

Góly : Lovás Matej 3x, Hajduk 2x, Lovás Peter 2x, Sajták, Podolský

Prvý zápas na turnaji sme zvládli ľahko.Do stretnutia sme vstúpili vlažne , pomalšie sme sa rozbiehali. Ako prvý pohrozili hostia , keď po hrubej chybe Hoška ,musel zasahovať brankár Krivulčík. V 8.min akcia Boreka a strela Podolského ešte gól nepriniesla. V 16.min Podolský nahral Lovásovi Matejovi a jeho strela skončila na tyčke. V 21.min akcia Lovása Mateja a hostia vykopávali z bránkovej čiary. V 22.min sa skóre
už menilo po krásnej akcii Hajduka , ktorý sa uvolnil na pravej strane – ocentroval a Lovás M poslal naše mužstvo do vedenia 1:0. V 30.min po hrubej chybe hostujúcej obrany Lovás P zvyšoval na 2:0. V 31.min Šupejova hlavička išla tesne vedľa. V 35.min Lovás M  upravil polčas na 3-0. Za zmienku v prvom polčase stoja ešte dve akcie – strela Boreka tesne vedľa a strelnica hráčov Lovás M , Lovás P, Borek, ktorí strielali na bránu, ale brankár hostí sa vyznamenal.

Druhý polčas sa hral na jednu bránu a bol to koncert obrovských šanci . V 54.min 4-0 Podolský . Akcie 56 min,62´min,64´min, 65´min postupne – Hajduk , Sajták, Lovás M, Lovás P. 69.min akcia Lovás M – Lovás P  a 5:0. 71.min Podolský potiahol a Hajduk dal na 6:0. 72.min Lovás P – 7:0.78.min Sajták 8:0. V 82.min upravil Podolský na 9-0. Hostia mohli dať čestný úspech ale Vyšný nájazd na brankára nepremenil.

autor: Antol,