FK Skovan Trstená – ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK  0 : 6 (0:5)

Zostava  ŠKM  LH: Krivulčík-  Sajták-  Šupej – Kinik – Rakučiak – Hajduk- Borek – Baďo - Podolský (71.min Cibuľa) – Lovas M. –Lovas P.

Pre zranenia a chorobu nezasiahli:  Moravčík, Hoško, Ráchel,Vrlík,
Pre pracovne povinnosti nezasiahli: Depta, Žiška R, Žiška L, Tekel,

Góly:  Lovas .M 2x, Lovás P, Šupej, Borek Hajduk

Na Generálku pred súťažou sme vycestovali do Trstenej, kde nás čakal prvý zápas SLOVNAFT CUP-u. Od prvej minúty to bol jednoznačný zápas . Už v 30 sekunde zápasu trafil Rakučiak brvno po centri Podolského. V 3.min po indviduálnej akci Lovása Mateja , ktorý prešiel celú obranu bolo 1-0.V 7.min po štandardnej situacii – centri Podolského zvýšil Šupej na 2-0. V 16.min opäť indviduálna akcia Lovása
Mateja ale brankár Smieška krásne zneškodnil. V 18.min biliardová akcia Borek – Lovás Matej a druhý menovaný zvyšoval na 3-0. V 25.min dalšia krásna akcia Lovása Mateja ale bez gólového efektu. V 41.min Lovás Peter upravoval na 4-0. V 43.min Borek Luboš na 5-0.

Druhý polčas  sa niesol už vo volnom tempe hlavne zo strany hostí a preto už skóre nenarastalo kozmetickú úpravu po nádhernej strele do šibenice urobil v 57.min Hajduk .

Rozhodcovia : Wojčík, Behančin, Gajdošík  - Kubačka /DS/