LAFC LUČENEC   – ŠKM LIPTOVSKY HRÁDOK 0 : 2 (0:1)

Zostava  ŠKM  LH: Krivulčík-  Sajták -  Hoško(14.min Kinik)– Rakučiak – Moravčík– Hajduk- Vrlík –
Borek – Podolský  - Lovás P(90.min Žiška R)–Lovás M

Pre zranenia, chorobu, prac .povinnosti  nezasiahli:  Cibula, Depta, Šupej ,
Góly: Borek, Lovás Matej

Za velmi pekného slnečného počasia sa na blatistom teréne odohral bojovný zápas s obrovskou prevahou hostí. Už od začiatku stretnutia bolo na ihrisku vidno postavenie v tabuľke . Hostia začali náporom už v 8.min pekná krídelná akcia Podolského  a zakončenie Boreka  a Podolského len s námahou domáca obrana odvrátila na roh. V 15.min Individuálna akcia Lovás M a Hajduk prestrelil prázdnu bránu. V 18.min sa už hostia tešili , keď po akcii Podolského , strela Lovása M a v skrumáži sa najlepšie zorientoval Borek a telom dotlačil loptu do brány 0-1. V 25.min opäť akcia Podolského a zakončenie Lovása P  ale brankár vyrazil. V 35.min roh Podolského a hlavička Kinika do žrde . V 41.min akcia Lovása Petera a zakončenie Podolského nad bránu. Prvý polčas domáci  ani nehohrozili bránu hostí.

Druhý polčas bol obrazom prvého a hostia sa predbiehali v zahadzovaní šancí. V 55.min akcia Podolský a zakončenie Lovás M vedľa. V 64.min roh Podolského a opäť hlavička kinika , do brvna . V 65.min urobil obrovskú chybu brankár domácich , keď z odkopu nahral priamo Lovásovi M  a ten sám na brankára nedal šancu 0:2. Od tohto stretnutia domáci velmi pritvrdili a surovo dohrávali súboje a priam zákerne faulovali hostujúcich hráčov Lovása M, Podolského  čoho následkom bola aj ČK u domácich. Do konca stretnutia mali ešte hostia štyri stopercentné šance Podolský 2x, Lovás M, Hajduk, ale ušetrili domácich od väčšej prehry.