odkaz na novinku
PRE FANÚŠIKA
Úvod -> "A" mužstvo

ŠKM Liptovský Hrádok - TJ tatran Krásno nad Kysucou   3 - 2 (1:2)

V zápase dvoch rozdielnych polčasov, boli v prvom dejstve lepší hostia. V 7.min síce pohrozili domáci, keď Curmov center prelet cez päťku hostí, ale nemal kto doraziť. V 17.min strela Podolského išla vedľa. V 18. min po peknej biliardovej akcii Podolský- Lovas - Pilát otvoril skóre 1-0. Od 20. min prebrali hostia inciatívu, prvú šancu ešte s námahou odvrátil domáci kapitán. V 23.min po hrubej chybe v domácej obrany hostia vyrovnali 1-1. Domáci aj naďalej predvádzali ospalý výkon za čo ich hostia trestali v 28.min 1-2. Aby toho nebolo málo, domácim sa zranil v 38.min Zsigmund . V 39. min. mohlo byť vyrovnané, keď hlavička Curmu išla len do tyče a následne brankár zachránil na bránkovej čiare.
      V polcase tréner prehovoril k hráčom, čo sa ukázalo na ihrisku v druhom polčase. V 50.min Kojnok vyrovnal na 2-2 . V 55.min center Curmu a strela Pilata do brankára. Domaci vyvinuli obrovský tlak a hostia len s námahou odkráčali. 60. min Podolský nastrelil len brvno a následne brankár na bránkovej čiare vyrazil. V 68.min domáci nastrelili len tyč a opäť odkopovanie s pred prázdnej brány. V 72. min. mohli hostia s ojedinelej šance skórovať. V 79.min ešte center Kojnoka nepremenil Milan, a 80.min strela Otrubu tesne nad, ale v 81.min to prišlo keď  Podolsky z voleja skóroval na konečných 3-2. V 90.min Otruba sám na brankára nedal. Domáce víťazstvo je zaslúžene, ale tažko vydreté. Ďakujeme chlapci.

autor: Antol