NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS
FTC Fiľakovo
ŠKM Liptovský Hrádok
Nedeľa 24. 03. 2019 o 15,00 hod.
POSLEDNÝ ZÁPAS
GÓL:
odkaz na novinku
DORAST
TJ Roháče Zuberec0
ŠKM Liptovský Hrádok0
23. 03. 2019 o 14,00 hod.

PRE FANÚŠIKA
Úvod -> "A" mužstvo

ŠKM Liptovsky Hrádok - ŽP Podbrezová  1 - 0  (0-0)


Góly : Sajták


Zostava ŠKM: Krivulčík ,Kojnok, Hoško (C), Gallo, Sajták, Podolský (Sokol), Pilat, Vrlík       (Moravčík J.), Milan (Bartoš), Otruba , Lovás


     Veľmi kvalitný zápas sa dnes rozbiehal pomalšie, prvú šancu mali domáci , keď v 18.min Podilský opečiatkoval brvno. V 29.min opäť Podolského center a hlavička Galla mierila do stredu brány. V 34.min mohlo zahrmieť na druhej strane, keď center z ľavej strany hostia tečovanou strelou tesne nad bránu. V 36.min Milan strelou, len tesne minul bránu hosti. 
     Druhý polčas začali domáci obrovským náporom. V 51.min center Podolského a skrumáž pred bránou, hostia odvrátili z bránkovej čiary. V 54.min opäť center Podolského preletel pred prázdnou bránou hostí. O minútu na to Vrliková strela a hostia vykopávali z brány. V 58.min najkrajšia akcia zápasu Otruba nahrával Podolskému, ten loptu prepustil Sajtákovi, ktorý z dvadsiatich piatich metrov nádherne trafil k tyči 1-0. V 66.min Otruba trestný kop a brankár kryl. V 79.min pohrozili hostia z 16m, ale brankár Krivulčík bol na mieste .
Domáce mužstvo dnes príkladne bojovalo, za čo chalanom patrí veľké ĎAKUJEME!!! 


autor: Antol