Úvod -> Aktuality
Oravská Polhora vs. ŠKM Liptovský Hrádok 0 : 4 (0:2)
Zostava ŠKM LH: Barbierik, Bohunčák (Brezina), Ďuriš, Vrabec, Hajtmanský, Feketík (Koreň), Malejka, Kuchárik, Tóth, Rácheľ, Bartoš, (Pros)
Góly: 2x Tóth, Kuchárok, Vrabec,

Na dobre upravenom trávniku sme domácich okamžite zatlačili pred ich pokutové územie a už v 6.-ej minúze skóroval Tót, ktorému dnešné stretnutie mimoriadne "chutilo", pretože z výborne zahraného rohového kopu Vrabca, skóroval druhý krát. Potom sme sa s priebežným výsledkom akoby uspokojili a začali domáci, no ich nápor, končil len pred našou šestnástkou, a i keď sa dostali v prvom polčase k strele boli to viac menej len zúfalé pokusy. Druhý polčas bol podľa očakávania v snahe domácich skórovať, ale nič sa im prakticky nedarilo. Postupom času sme prevzali iniciatívu a jednoduchými, krátkymi nahrávkami v strede ihriska sme sa dostávali až k pokutovému územiu domácich, odkiaľ sme sa snažili zakončovať, no strely Malejku, Tótha, či Vrabca a Kuchárika končili v náričí brankára, alebo ich stihol vyraziť na roh. V 67.-ej min. stretnutia ukázali pár domácim skalným najkrajšiu akciu keď lopta prešla od Ďuriša, cez Malejku, na Feketíka, ktorý vysunul Prosa, ktorý prasnou nahrávkou našiel Kuchárika, ktorý nekompromisne upokojil mužstvo a z výšil na 0:3. Otrasení domáci sa nestihli ani pohádať, kto chyboval na predošlom góle a z poza šestnástky prestrelil domáceho brankára Vrabec. Chalanom patrí vďaka, pretože počas celého stretnutia hrali aj proti postrannému arbitrovi, ktorý nás v prvom polčase nepustil do brejkov, a v druhom naopak pravidelne "kýval" v prospech domácich. CHLAPCI, ĎAKUJEME!!!!!

autor: Hanula