NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS
ŠKM Liptovský Hrádok
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
NEDEĽA 15.04.2018 o 15:30 hod.
POSLEDNÝ ZÁPAS
ŠK NOVOHRAD Lučenec 3
ŠKM Liptovský Hrádok 1
GÓL:Filip Kolorédy
odkaz na novinku
PRÍPRAVKA U-11
ŠK Važec0
ŠKM Liptovský Hrádok0
SOBOTA 07. 04. 2018 o 13,30 hod.

PRE FANÚŠIKA
Úvod -> Aktuality

 

ŠK FOMAT Martin : ŠKM Liptovský Hrádok 2:2 (2:1)

Góly: Stanislav 2x

Zostava ŠKM: Rak , Vasilko, Janiglos, Stasík , Moravčik, Sajták (Nesic), Lacarák , Caltík, (Mitrovič), Podolský, Lovás (Lehotský), Stanislav

V ďalšom stretnutí na ihrisku súpera začali hráči LH hrôzostrašne . Už v 26 sekunde obrovská chyba v strede obrany z čoho vznikol PK a v 1.min bolo 1-0. Po tomto momente sa, ale nič nezmenilo a obrana hostí kopila chybu za chybou. V 10.min., opäť veľmi zle riešená situácia v obrane a bolo 2-0. Od 15.min hostia začali mysľou hrať stretnutie čo sa aj pomaly prejavovalo. V 14.min unikol po pravej strane Podolský a Sajták v PU prestrelil bránu domácich. V 31.min sa uvolnil Stanislav a jeho strela skončila na tyčke. V 38.min opäť akcia Podolského a Stanislav tesne vedľa. V 41.min už domáci kapitulovali, keď sa presadil Stanislav 2-1. 
Druhý polcas bol v úplnej réžii hostí. V 53.min po trestnom kope pohrozili domáci. Od 59.min to bol obrovský tlak hostí, šanca Stanislava tesne vedľa . 60.min opäť šanca Stanislava ale brankár domácich bravúrne vyrazil. 61.min krížna bomba Stanislav 2-2. 67.min Stanislav strela v PU brankár opäť bravúrne vyrazil. Tlak hostí bol obrovský, domáci sa začali uchyľovať k veľmi tvrdej hre a R im to toleroval. V 82.min po rohu hostí Janiglos sám pred brankárom, ale opäť chýbal kúsok šťastia. V 86.min mohlo prisť vyvrcholenie a totálny zvrat v stretnutí, ale likvidačný zákrok na Podolského v PU a následne pokutový kop bol z nepochopiteľných príčin nepotrestaný . Na priebeh stretnutia je remíza spravodlivá a za druhý polčas je pre hosťi až príliš krutá.


autor: Antol